Pivnice KOZLOVNA

Il nostro menu
Prenotare

Jídlo s sebou / rozvoz | Bystřice nad Pernštejnem

Krásný večer strávíte v příjemném prostředí s vytříbenou českou kuchyní, kterou pro Vás připravujeme vždy z čerstvých regionálních surovin. Součástí restaurace je i venkovní zahrádka pro Vás, Vaše přátele či rodiny s dětmi, kde můžete posedět a odpočinout si za slunečných i chladnějších dnů. Klimatizovaný interiér Vám dopřeje požitek z dobrého jídla, zajistí chládek a Vy si tak budete moci odpočinout od silných slunečních paprsků.


Nejlepší restaurace s širokou nabídkou specialit

Našim hostům servírujeme jen tu nejvyšší kvalitu české kuchyně. Čerstvost a rozmanitá nabídka naše hosty uchvátí. Není to jen kombinace jedinečných jídel, ale i nápojů. I nejnáročnějšího strávníka zaručeně nadchnou naše lokální pokrmy. Naší vášní je pohostinství. Připravíme Vám i Vašim přátelům příjemný večer plný chutných zážitků. Užívejte si pobytu u nás a surfujte po internetu zdarma. Myslíme i na kuřáky, a proto jsme pro Vás připravili místo, kde si můžete kdykoliv zakouřit.


Rádi Vám pomůžeme s organizací soukromé akce

Pro naše hosty jsou vyhrazena parkovací místa přímo před restaurací. Bezbariérový přístup je i v naší restauraci. Vaši domácí mazlíčci jsou u nás vítaní! Rezervaci míst Vám vždy rádi zařídíme. Kontaktovat nás můžete jednoduše na uvedené přes telefonní číslo +420603295144. Platby jsou možné kartou VISA, kartou Maestro, kartou Mastercard, debetní kartou, bezkontaktní platbou a stravenkami Ticket Restaurant® i v hotovosti. Využijte naší služby rozvozu jídel a nechte si jídlo dovézt přímo domů. Jídlo Vám rádi zabalíme i s sebou. Máte zájem o cateringové služby? Rádi Vám vyhovíme. Kontaktujte nás. Nabízíme cateringové služby. Kontaktujte nás. Navštívit nás můžete každý den.

"SUDOVÉ PIVO PŘES ULICI"

Il nostro evento

"SUDOVÉ PIVO PŘES ULICI"

CHCEŠ UDĚLAT PÁRTY TŘEBA U SEBE NA ZAHRADĚ? A CHYBÍ TI SUDOVÉ PIVO ZA SUPER CENU? VOLEJ 603 295 144 A MY TI HO DODÁME

CHCEŠ PRACOVAT S NÁMI?

Chi siamo

CHCEŠ PRACOVAT S NÁMI?

BAVÍ TĚ PRÁCE V KUCHYNI A HLAVNĚ V SUPER TÝMU? TAK SE K NÁM PŘIDEJ!!!

VÍCE INFO

603 295 144

z.studena@ala-gastro.cz

JSME 1. ČESKÁ PIVNICE KOZLOVNA

Chi siamo

JSME 1. ČESKÁ PIVNICE KOZLOVNA

DEJ SI U NÁS SKVĚLÉ PIVKO Z TANKŮ OD ÚČASTNÍKŮ SOUTĚŽE MISTR VÝČEPNÍ VELKOPOPOVICKÉHO KOZLA .. JSME HRDÝM DRŽITELEM OCENĚNÍ HVĚZDA SLÁDKŮ

I nostri servizi

Accessibile
Catering
Aria condizionata
Consegna a domicilio
Tavoli all’aperto
Parcheggio non custodito
Eventi privati
Area fumatori
Take away
Wi-Fi gratuito
Accettiamo animali domestici

metodi di pagamento

Contanti
Pagamento contactless
Mastercard
Ticket Restaurant®
VISA
Carta di debito
Maestro

Orari di apertura

Siamo chiusi

Cucina aperta 

Twitter_Logo_Blue